ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11266358
*
nr 1126 6358
Spegel
1960-tal, 92x62
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2017
kl 18:42:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 18:09:32
1
100 kr
26/8 14:12:50
2
200 kr
28/8 18:28:44
1
200 kr
28/8 18:28:44
2
200 kr (Budbetjänt)
28/8 18:29:01
1
500 kr
28/8 18:32:14
2
350 kr
28/8 18:32:14
1
400 kr (Budbetjänt)
28/8 18:32:57
2
600 kr
28/8 18:33:03
1
700 kr
28/8 18:37:40
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1126 6358
Spegel
1960-tal, 92x62
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/8 18:09:32 | 1 | 100 kr |
26/8 14:12:50 | 2 | 200 kr |
28/8 18:28:44 | 1 | 200 kr |
28/8 18:28:44 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
28/8 18:29:01 | 1 | 500 kr |
28/8 18:32:14 | 2 | 350 kr |
28/8 18:32:14 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
28/8 18:32:57 | 2 | 600 kr |
28/8 18:33:03 | 1 | 700 kr |
28/8 18:37:40 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23